קול קורא לתורמים

תורם יקר!

כפי שראית באתר, הערכים של מא"ת אוניברסאליים חדשניים ודמוקרטיים. כשתצוגותיו הוירטואליות יונגשו לבעלי סמארטפונים ב-5 שפות, מא"ת יהיה יחיד מסוגו בעולם.

כשמא"ת יוקם בישראל (בשלב ב'): יעשיר את תרבותנו, יחשוף את מורשת היהדות וישראל לגולשים בעולם, יפתח אשנב לערכים של תרבויות אחרות לעולמנו, ימשוך תיירות פנים וחוץ, יספק עבודה לרבים ובאופן ישיר ועקיף יעשיר את קופות המדינה.

על מא"ת כתב פרופ' אוריאל רייכמן, נשיא המרכז הבינתחומי בהרצליה ב-29.11.15: "שלום אסתר, קראנו בעיון את המסמך המפורט והמרתק המתאר את הפרויקט אותו את מנסה לקדם. הפרויקט נשמע מעניין, מאתגר וחשוב".
אדירכל ישראלי (שבונה פרוייקטים גדולים בסין) אמר על מא"ת: "הפרוייקט חשוב, חדשני ובעל ערך תרבותי רב. הסינים בעלי המשאבים הבלתי מוגבלים ומוטיבציה לבנות מבני תרבות חדשניים שבין השנים 2010-13 פתחו 3,500 מוזיאונים חדשים, ועד לסוף 2017 יפתחו עוד 2,500. הם ישמחו לבחון את הפוטנציאל של מא"ת בעבורם".

כדי לקדם בשלב א' את מימושו של מא"ת, לשנה הקרובה דרושים לפחות כ- 300,000 ש"ח, לתשלומים: ליועצים, לפרסום, לשיווק, לגיוס חוקרים, להרחבת האתר ולהוצאות משרדיות.

מה אמרו חכמים מאיתנו על ערכה של תרומה?
* איזיפוס - "מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז".
* סופוקלס - "לעשות מעשה טוב הוא משימתו המהוללת ביותר של האדם".
* אנתוני רובינס - "מה שנותן משמעות לחיינו זה מה שאנו תורמים, ולא מה שאנו מקבלים מכך".
* וולט ויטמן - "כאשר אני נותן, אני מעניק לעצמי".

כל תרומה בכל סכום לשלב א' תבורך, ותעזור לקדם את מימושו של מא"ת.

על נכונותך לתרום לעמותת מא"ת שמספרה במשרד המשפטים: 580625259, אנא שלח/י את שמך המלא, מס' נייד וכתובת הדוא"ל לכתובת הדוא"ל שלי: Esther.Dagan@gmail.com  ואוכל לשלוח לך הנחיות לתורם.

תודות,
אסתר אמרד דגן
מייסדת מ"את